مجموعه: اخبار علمی و آموزشی. تاریخ انتشار : شنبه, 14 فروردین 1395 11:10. به گزارش خبرآنلاین، در این کنفرانس توسعه اسکریپت‌های موسوم به بات /Bot در جای‌جای مایکروسافت مورد تأکید قرار گرفت. (بات ها به‌عنوان ربات روی وب، اپلیکیشن هایی هستند که به‌طور خودکار وظایف محوله را انجام می‌دهند). در بیلد 2016 10 نوآوری جدید مایکروسافت موردبحث و بررسی کارشناسان قرار گرفت که باهم آن‌ها را مرور می‌کنیم. 1-راهی جدید برای فکر کردن درباره بات ها. مایکروسافت درحال‌توسعه پلتفرم جدید خود است که مغز آن بات های ه ...

10 نوآوری برتر در کنفرانس سالانه مایکر��سافت Build 2016 / بات ها آینده اینترنت را می‌سازند

مجموعه: اخبار علمی و آموزشی
تاریخ انتشار : شنبه, 14 فروردين 1395 11:10


اخبارعلمی,خبرهای علمی,مایکروسافت

به گزارش خبرآنلاین، در این کنفرانس توسعه اسکریپت‌های موسوم به بات /Bot در جای‌جای مایکروسافت مورد تأکید قرار گرفت. (بات ها به‌عنوان ربات روی وب، اپلیکیشن هایی هستند که به‌طور خودکار وظایف محوله را انجام می‌دهند)

در بیلد 2016 10 نوآوری جدید مایکروسافت موردبحث و بررسی کارشناسان قرار گرفت که باهم آن‌ها را مرور می‌کنیم.

1-راهی جدید برای فکر کردن درباره بات ها

 

اخبارعلمی,خبرهای علمی,مایکروسافت

 

مایکروسافت درحال‌توسعه پلتفرم جدید خود است که مغز آن بات های هوشمند است که به واژه‌های درخواستی شما پاسخ صحیح می‌دهند و دستیار کاملی برای کاربران محسوب می‌شوند. ساتیا نادلا از چت بات اجتماعی جدیدی بنام Tay گفت که متهم به نژادپرستی شده و برای بازبینی دوباره طراحی می‌شود.

به گفته مدیر اجرایی مایکروسافت در آینده زبان انسان، لایه‌ای از UI است و بات ها نسل جدید اپلیکیشن ها خواهند بود که به‌عنوان دستیاران دیجیتال به آن‌ها «متا اپلیکیشن» می‌گوییم و هوش مصنوعی قلب بات ها هستند و کورتانای مایکروسافت بهترین مثال در این زمینه است که درحال‌توسعه اسکایپ از طریق بات هستند.

2-شاهد توسعه چارچوب جدیدی برای بات ها توسط مایکروسافت هستیم و اپلیکیشن‌های چت از اسکایپ گرفته تا اسلک همگی در زیرمجموعه آن توسعه می‌یابند.

 

اخبارعلمی,خبرهای علمی,مایکروسافت

 

مایکروسافت از بات پیتزا دومینو یادکرد که چگونه توسط توسعه‌دهندگان به‌وسیله ابزار مایکروسافت ساخته‌شده است و به‌صورت چند اپلیکیشن و سازگار با زبان‌های بومی سرویس و خدمات محلی برای مشتریان می‌دهد.

همچنین از اپ Cortana Intelligence Suite نام‌برده شد که تحت فریم ورک بات مایکروسافت ساخته‌شده است.

3-در کنفرانس روی هوشمندتر شدن کورتانا تأکید شد(با گفتن واژه eat می‌توانید زین‌پس‌ غذا سفارش دهید!) و اینکه قرار است در ایکس باکس دستیار درجه‌یک دیجیتال کاربران باشد. همچنین از به‌روزرسانی عمده کورتانا هم‌زمان با آپدیت سالانه ویندوز در تابستان 2016 صحبت شد.

 

اخبارعلمی,خبرهای علمی,مایکروسافت

 

4- نسل جدید اسکایپ به‌وسیله بات های طراحی‌شده هوشمندتر شده و با کورتانا صحبت می‌کند. در دموی نشان داده‌شده به مهندسان نرم‌افزاری در کنفرانس، بات مخصوص Cups and Cakes نشان داده شد که برای ارسال بسته دنبال آدرس از مشتری می‌گردد.

 

اخبارعلمی,خبرهای علمی,مایکروسافت

 

5-بهترین ویندوز و آپدیت ویندوز در تابستان 2016 عرضه خواهد شد که تأییدیه بیومتریک را در خود جای‌داده، مرورگر مایکروسافت سبک‌تر و امن‌تر شده، حسگر اثرانگشت را در خود جای‌داده، پلتفرم یونیورسال ویندوز روی آن توسعه‌یافته که می‌تواند بین پی سی، موبایل و هولولنز در محیط‌های مختلف کار کند.

 

اخبارعلمی,خبرهای علمی,مایکروسافت

 

6-با جوهر ویندوز / Windows Ink همه‌چیز را نقاشی و ترسیم کنید. اپلیکیشن مخصوص ترسیم در مایکروسافت که با سایر اپ ها در تماس بوده و می‌توانید نقشه‌ها را ادیت کرده و با نوشتن «به مامان فردا زنگ بزن» به‌وسیله کورتانا و قلم دیجیتال مایکروسافت، تسک موردنظر را در ساعت و زمان مخصوص انجام دهد.

 

اخبارعلمی,خبرهای علمی,مایکروسافت

 

7-ورود اپ های جدید یونیورسال و به‌روزرسانی سایر اپ هایی که قبلاً به‌روزرسانی نشده‌اند(مانند فیس‌بوک در ویندوز، اینستاگرام، توئیتر و ده‌ها اپ دیگر مانند Electronic Flight Bag، Uber، Vine و ...)توسط مایکروسافت تدارک دیده‌شده است که در تابستان همگی چهره جدید خود را نشان خواهند داد.

 

اخبارعلمی,خبرهای علمی,مایکروسافت

 

8-کام‌اند لینوکس / Bash shell وارد ویندوز می‌شود و بدین ترتیب رسماً لینوکس توسط مایکروسافت پشتیبانی فنی می‌شود و بدین ترتیب باینری‌های اوبونتو در ویندوز خوانده‌شده که این امر کمک بزرگی به توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری می‌کند.

 

اخبارعلمی,خبرهای علمی,مایکروسافت

 

9-در کنفرانس بیلد 2016 روی توسعه گیم ها در خط موازی ویندوز و ایکس باکس با معرفی بازی Forza به‌عنوان نمونه تأکید شد. این بازی هم با پی سی و هم ایکس باکس به‌راحتی و عین هم کار می‌کند و به‌زودی دو بازی Quantum Break  و Killer Instinct نیز روی ویندوز 10 می‌آیند.

 

اخبارعلمی,خبرهای علمی,مایکروسافت

 

10-در دهمین نوآوری مطرح‌شده درباره هولولنز مایکروسافت بود که قرار است به‌زودی در اختیار توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری به‌صورت وسیع قرار گیرد. هدست های واقعیت مجازی دنیای ما را متحول خواهند کرد و مایکروسافت با دانستن این نکته، استراتژی توسعه هولولنز را در اولویت قرار داده است. نشان دادن توسعه هولولنز برای آینده تحقیقات درباره کره مریخ توسط تیم هولولنز در کنفرانس بسیار موردتوجه کارشناسان نرم‌افزاری قرار گرفت. پروژه holographic anatomy توسط دانشگاه وسترن رزرو و کلینیک کلیولند برای دروس پزشکی و نیزعمل های پیچیده جراحی در این کنفرانس نشان داده شد.

 

اخبارعلمی,خبرهای علمی,مایکروسافت

 

اخبار علمی - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه