مجموعه: اخبار علمی و آموزشی. تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 دی 1395 13:51. یکی از فضانوردان ساکن ایستگاه فضایی بین‌المللی ضمن انجام پیاده‌روی فضایی به ثبت تصویر جالبی از فضای بالای زمین پرداخته است. به گزارش ایسنا، توماس پسکت، فضانورد فرانسوی آژانس فضایی اروپا در آزمایشگاه مداری حین انجام ماموریت تعویض باتری در فضای بیرونی ایستگاه تصویر جالبی از زیر پای خود ثبت کرده است. وی در شرح این تصویر نوشته است: پیاده‌روی فضایی این شکلی است; 400 کیلومتر فضای خالی زیر پاها. دومین پیاده‌روی فضایی ایستگاه فضا ...

پیاده‌روی فضایی این شکلی است!

مجموعه: اخبار علمی و آموزشی
تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 دی 1395 13:51


یکی از فضانوردان ساکن ایستگاه فضایی بین‌المللی ضمن انجام پیاده‌روی فضایی به ثبت تصویر جالبی از فضای بالای زمین پرداخته است.

 به گزارش ایسنا، توماس پسکت، فضانورد فرانسوی آژانس فضایی اروپا در آزمایشگاه مداری حین انجام ماموریت تعویض باتری در فضای بیرونی ایستگاه تصویر جالبی از زیر پای خود ثبت کرده است.

 

وی در شرح این تصویر نوشته است: پیاده‌روی فضایی این شکلی است; 400 کیلومتر فضای خالی زیر پاها.

 

دومین پیاده‌روی فضایی ایستگاه فضایی در سال 2017 توسط فرمانده شین کیمبورو و توماس پسکت انجام شد.

 

این صد و نود و هفتمین پیاده‌روی فضایی برای نگهداری و تعمیر ایستگاه فضایی بین‌المللی بود و کیمبرو برای چهارمین بار در این ماموریت‌ها شرکت می‌کرد. پسکت اما برای نخستین بار تجربه کار در خارج از ایستگاه را داشت.

 اخبارعلمی ,خبرهای علمی,فضانوردان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه