مجموعه: اخبار علمی و آموزشی. تاریخ انتشار : سه شنبه, 05 بهمن 1395 14:25. دانشمندان روسی معتقدند ماه بهترین مکان برای نگهداری گنجینه های زمین است. به گزارش مهر به نقل از ایتارتاس، جنگ و بلایای طبیعی علاوه برآنکه انسان ها را قربانی می کنند در بسیاری موارد میراث های ملی کشورها را نیز از بین می برند. در همین راستا دانشمندان علوم هسته ای و آکادمی علوم روسیه پیشنهاد کرده اند امن ترین مکان برای حفظ گنجینه ها و میراث تمدن انسان کره ماه است. آنها در گزارشی به این نکته اشاره می کنند که ماه بهترین مکان ...

ماه به موزه تبدیل می شود!

مجموعه: اخبار علمی و آموزشی
تاریخ انتشار : سه شنبه, 05 بهمن 1395 14:25


 اخبار علمی ,خبرهای علمی ,ماه

دانشمندان روسی معتقدند ماه بهترین مکان برای نگهداری گنجینه های زمین است.

به گزارش مهر به نقل از ایتارتاس، جنگ و بلایای طبیعی علاوه برآنکه انسان ها را قربانی می کنند در بسیاری موارد میراث های ملی کشورها را نیز از بین می برند.

 

در همین راستا دانشمندان علوم هسته ای و آکادمی علوم روسیه پیشنهاد کرده اند امن ترین مکان برای حفظ گنجینه ها و میراث تمدن انسان کره ماه است.

 

 آنها در گزارشی به این نکته اشاره می کنند که ماه بهترین مکان برای حفظ این آثار است.

 

 در این گزارش آمده است: زمین مکان ایمنی برای نگهداری گنجینه ها نیست. کره ماه مکان ایده آلی است و می توان از آن به عنوان یک موزه عظیم استفاده کرد.

 

البته دانشمندان معتقدند این پروژه را می توان با سرمایه گذاران بخش خصوصی اجرا کرد و به تدریج نسخه ای از تمام ساختمان های روی زمین مانند کلیسای نوتردام فرانسه و کاخ کرملین را در ماه ساخت.

 

 البته در این گزارش به مدت زمان و هزینه اجرای چنین پروژه ای اشاره نشده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه