مجموعه: اخبار علمی و آموزشی. تاریخ انتشار : سه شنبه, 10 مرداد 1396 15:11. ارتش روسیه قصد دارد در نسل آتی جت های جنگنده خود از اسلحه های لیزری برای نابود کردن سیستم های دشمن در خانه استفاده کند. این درحالی است که جنگنده مذکور تا ۲۰۳۵ آماده نخواهد شد. به گزارش مهر به نقل از نشنال اینترست، روسیه ادعا می کند در نسل ششم جت جنگنده های خود از لیزرهای قدرتمند برای نابود کردن موشک های دشمن استفاده می کند. اسلحه های لیزری می توانند سیستم های دشمن در خانه را نابود کنند. این در حالی است که کارشناسان تخ ...

روسیه جت لیزری می سازد

مجموعه: اخبار علمی و آموزشی
تاریخ انتشار : سه شنبه, 10 مرداد 1396 15:11


 اخبارعلمی ,خبرهای علمی ,جت روسی

ارتش روسیه قصد دارد در نسل آتی جت های جنگنده خود از اسلحه های لیزری برای نابود کردن سیستم های دشمن در خانه استفاده کند. این درحالی است که جنگنده مذکور تا ۲۰۳۵ آماده نخواهد شد.

به گزارش  مهر به نقل از نشنال اینترست، روسیه ادعا می کند در نسل ششم جت جنگنده های خود از لیزرهای قدرتمند برای نابود کردن موشک های دشمن استفاده می کند.

 

اسلحه های لیزری می توانند سیستم های دشمن در خانه را نابود کنند.

 

این در حالی است که کارشناسان تخمین می زنند این نوع جنگنده حداقل تا ٢٠٣٥ آماده نخواهد شد. لیزرها در جنگنده های MiG-۴۱ به کار برده می شود.

 

 به گفته کارشناسان این هواپیما هنوز در مرحله طرح اولیه است. البته در حال حاضر ارتش روسیه سیستم های لیزری حمایتی روی هواپیماها و بالگردها نصب کرده است. اکنون نیز در حال ساخت لیزرهایی برای نابود کردن موشک های دشمن است.

 

این اخبار در حالی منتشر می شود که دوماه قبل ارتش امریکا توانست یک هدف بی سرنشین را با اسلحه لیزری بزند که روی بالگرد سوار شده است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه