مجموعه: اخبار علمی و آموزشی. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 16 دی 1395 18:10. در نمایشگاه فناوری شرکت‌های مطرحی حضور داشتند و یکی از آنها شرکت هابل "Hubble" بود که از جدیدترین دوربین هوشمند خود رونمایی کرد. به گزارش ایسنا به نقل از سی‌نت، این دوربین جدید که هوگو "Hugo" نام دارد، دارای قابلیت‌های فراوان از جمله کنترل لوازم هوشمند منزل، پخش موسیقی و تشخیص حالتهای روحی افراد از روی چهره است. البته این ویژگی هوگو یک چیز بدیع نبوده و قبلا به طور خاص برای والدین در جهت نظارت بر کودکان توسعه یافته بود. د ...

بهره‌گیری دوربین "هوگو" از الکسا

مجموعه: اخبار علمی و آموزشی
تاریخ انتشار : پنج شنبه, 16 دی 1395 18:10


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

در نمایشگاه فناوری شرکت‌های مطرحی حضور داشتند و یکی از آنها شرکت هابل "Hubble" بود که از جدیدترین دوربین هوشمند خود رونمایی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سی‌نت، این دوربین جدید که هوگو "Hugo" نام دارد، دارای قابلیت‌های فراوان از جمله کنترل لوازم هوشمند منزل، پخش موسیقی و تشخیص حالتهای روحی افراد از روی چهره است.

 

البته این ویژگی هوگو یک چیز بدیع نبوده و قبلا به طور خاص برای والدین در جهت نظارت بر کودکان توسعه یافته بود.

 

در هنگام گریه کودک، هوگو این مساله را تشخیص داده و به طور خودکار شروع به پخش موسیقی یا روشن کردن فن می‌کند.

 

فناوری الکسا "Alexa" در این دوربین یکپارچه شده و از این طریق کاربران می‌توانند به این دوربین فرمان‌های صوتی بدهند.

 

کاربران می‌توانند یک ویدئو با مدت زمان 24 ساعت را در فضای ابری این فناوری ذخیره کنند اما برای ویدئوهای بیشتر و طولانی‌تر باید مبلغی را ماهانه و به صورت اشتراک پرداخت کنند.

 

هوگو مجهز به فناوری تشخیص حرکت بوده و دارای یک رم SD  است.این فناوری همچنین می‌تواند تا 360 درجه بچرخد و به عنوان یک دوربین امنیتی برای خانه‌ها استفاده شود.

 

دوربین هوگو همچنین قابلیت آن را دارد که حیوانات را از انسان‌ها تشخیص دهد.

 

هوگو امسال یکی از مهمانان نمایشگاه CES 2017 بود و اگر همه چیز طبق برنامه ریزی پیش برود در نیمه اول سال 2017 با قیمتی بین 250 تا 300 دلار روانه بازار خواهد شد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه