مجموعه: اخبار علمی و آموزشی. تاریخ انتشار : دوشنبه, 20 دی 1395 12:05. یک بُرس هوشمند جدید که توسط شرکت اورآل طراحی شده به شما می‌گوید چگونه با انواع موی سر رفتار کنید. به گزارش ایسنا به نقل از گیزمگ، شرکت اورآل به تازگی بُرسی ارائه کرده که دارای میکروفون و حسگر برای شناسایی الگوهای بُرس زدن موی سر و هشدار در مورد نیروی زیاد وارده بر مو با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه است. برس Hair Coach مانند مسواک‌های هوشمند عمل کرده با این تفاوت که در آن از سرعت‌سنج و ژیروسکوپ برای شناسایی الگوهای برس زد ...

اصلاح شانه زدن مو با برس هوشمند

مجموعه: اخبار علمی و آموزشی
تاریخ انتشار : دوشنبه, 20 دی 1395 12:05


 اخبارعلمی ,خبرهای علمی ,اصلاح شانه زدن مو با برس هوشمند

یک بُرس هوشمند جدید که توسط شرکت اورآل طراحی شده به شما می‌گوید چگونه با انواع موی سر رفتار کنید.

 به گزارش ایسنا به نقل از گیزمگ، شرکت اورآل به تازگی بُرسی ارائه کرده که دارای میکروفون و حسگر برای شناسایی الگوهای بُرس زدن موی سر و هشدار در مورد نیروی زیاد وارده بر مو با استفاده از اپلیکیشن تلفن همراه است.

 

برس Hair Coach مانند مسواک‌های هوشمند عمل کرده با این تفاوت که در آن از سرعت‌سنج و ژیروسکوپ برای شناسایی الگوهای برس زدن مو و شمارش ضربات استفاده شده است.

 

 اخبارعلمی ,خبرهای علمی ,اصلاح شانه زدن مو با برس هوشمند

سنسور موجود در برس، موی خشک و مرطوب و نیروی وارده به آن را از طریق میکروفون براساس شناسایی صداها همچون شکستگی، وز کردن و جداشدن از سر شناسایی می‌کند. تمامی این اطلاعات از طریق اپلیکیشن تلفن هوشمند در اختیار کاربر قرار گرفته و عواملی مثل رطوبت، دما، UV و باد در زمان شانه کردن موی سر اطلاع داده شده تا عادت نادرست شانه زدن موها اصلاح شود.     

 

این برس برای انواع مو کاربرد داشته و قیمت آن 200 دلار اعلام شده و تا اواسط سال 2017 به بازار عرضه خواهد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه